Engineering and Innovation. Starting engines since 1993
Wholesale
+370 443 67306
Working time
Mon - Fri : 08:00 - 17:00

Apie starterius

Privalumai pasirenkant reduktorinį starterį

Aukšta Kokybė
JUBANA starterių konstrukcija, gamybos ir surinkimo technologija atitinka šiuolaikinius techninius reikalavimus ir standartus. Starteriai gaminami tik su reduktoriumi, tiesioginiu arba planetariniu.
Inovatyvi Konstrukcija
Reduktorinio starterio konstrukcija, lyginant su klasikiniu starteriu, leido sumažinti starterio gabaritus, svorį, spalvotų metalų panaudojimą.
Pagalbinė Relė
Daugelis JUBANA starterių yra komplektuojami su papildoma išlyginamąja rėle, kurios paskirtis užtikrinti reikiamą srovės stiprumą ir apsaugoti pritraukimo rėlę nuo perkaitimo ir sudegimo.
Lengvas Užvedimas
Pagrindinis reduktorinio starterio privalumas, reduktoriaus pagalba, panaudojus minimalią išorinę jėgą, gauti didelį sukimo momentą.
Mažai Lūžtantis
Kai kurių JUBANA starterių bendiksų konstrukcija yra su spyruokliuojančia amortizacija, kas sumažina pačio bendikso lūžimo galimybę kontaktuojant su smagračiu.
Lengva Montuoti
Mažesni gabaritai ir svoris leidžia nesunkiai ir be didelio vargo juos aptarnauti ir montuoti prie technikos.
Konkurencinga Kaina
JUBANA starterių konstrukcija ir gamybos technologija leidžia išgauti konkurencingą jo kainą.
Mažesnis Energijos Suvartojimas
Pakeitus klasikinį starterį į reduktorinį JUBANA starterį, bus reikalinga mažesnė užvedimo jėga, todėl galima naudoti mažesnio galingumo akumuliatorių.
Aukščiausi Standartai
JUBANA starteriai yra patvarūs ir ilgaamžiai, pritaikyti naudoti įvairiomis klimatinėmis sąlygomis, įvairiosie pasaulio šalyse.

JUBANA starterio serijinio Nr. reikšmė:

       123708YXX

12 – įtampa 12V or 24V

37 – elektros grupė 37

08 – starteris 08

– serijos numeris nuo 0 iki 9

XX – serijos eilės numeris nuo 01 iki 99

Ieškote naujo starterio?
Patikrinkite mūsų katalogą

12V Techninė Informacija

Starterio serija 123708001-
123708017
1237081XX
1237082XX
123708031-
123708047
1237085XX1237083XX
Nominalus galingumaskW2,72,83,23,24,2
Nominali įtampaV1212121212
Tipas OSGROSGROSGROSGRPLGR
Statoriaus skersmuomm92,581,592,59096
Sukimosi momentasNm3535405555
Tuščios eigos el. srovėA155180160180190
Pilno apkrovimo naudojama el. srovėA108011009501270900
Rekomenduojama akumuliatoriaus talpaAh150150150150145
Svoris, ~kg5,76,06,67,011,2

12V 2,7kW
123708001-
123708017

12V 2,7kW; 12В 2,7кВт 123708001- 123708017

12V 2,8kW
1237081XX-
1237082XX

12V 2,8kW, 12В 2,8кВт 1237081XX- 1237082XX Jubana

12V 3,2kW
123708031-
123708047

12V 2,7kW Jubana

12V 3,2kW
1237085XX

12V 3,2kW, 12В 3,2кВт, 1237085XX

12V 4,2kW
1237083XX

12V 4,2kW; 12В 4,2кВт 1237083XX Jubana

24V Techninė Informacija

Starterio serija 2437081XX2437082XX2437085XX2437086XX2437088XX2437083XX
Nominalus galingumaskW4,54,55,06,67,08,1
Nominali įtampaV242424242424
Tipas OSGROSGROSGRPLGRPLGRPLGR
Statoriaus skersmuomm81,581,590969696
Sukimo momentasNm60607588111115
Tuščios eigos el. srovėA1009596115105110
Pilno apkrovimo naudojama el. srovėA8208159451020965990
Rekomenduojama akumuliatoriaus talpaAh120120140150150180
Svoris, ~kg6,36,37,310,210,611,5

24V 4,5kW
2437081XX

24V 4,5kW, 24В 4,5кВт 2437081XX JUBANA

24V 4,5kW
2437082XX

24V, 4,5kW, 24В 4,5кВт 2437082XX Jubana

24V 5kW
2437085XX

24V 5kW, 24В 5кВт 2437085XX Jubana

24V 6,6kW
2437086XX

24V 6,6kW, 24V 6,6kW 2437086XX Jubana

24V 7kW
2437088XX

24V, 7kW, 24В 7кВт 2437088XX Jubana

24V 8,1kW
2437083XX

24V 8,1kW; 24В 8,1кВт 2437083XX Jubana